olee Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 wiem mam taki problem kumpel wysle zaproszenie lub jego ojciec (maja zielo karty) jakie mam szanse otrzymania wizy mam krotsza nge i kuleje czy cos to zmieni bo widac ze nie do pracy jade (w styczni bede mial 17 lat)
Jarek1122 Posted November 7, 2005 Report Posted November 7, 2005 wiem mam taki problem kumpel wysle zaproszenie lub jego ojciec (maja zielo karty) jakie mam szanse otrzymania wizy mam krotsza nge i kuleje czy cos to zmieni bo widac ze nie do pracy jade (w styczni bede mial 17 lat) Przyznam szczerze ze to pytanie mnie rozbawiło troche. A co to za róznica, masz takie same szanse jak pozostali. Pozdro.
sly6 Posted November 7, 2005 Report Posted November 7, 2005 olee masz szanse na wize poniewaz uczysz sie ....ale pamietaj ze rozmowa jest wazna i jak sie przygotujesz do niej zalezy czy dostaniesz wize
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.