Skocz do zawartości

Dawny wyrok w Irlandii


Rekomendowane odpowiedzi

Wg paragrafu i google'a jest to "Assault" ale nie jest to "Assault causing harm"

To co znalazłem to, że: "Assault may or may not involve moral turpitude. Simple assault is generally not considered to be a crime involving moral turpitude. In determining whether a crime involves moral turpitude, we consider whether the act is accompanied by a vicious motive or corrupt mind. Where knowing or intentional conduct is an element of an offense, we have found moral turpitude to be present." (https://www.uscis.gov/sites/default/files/err/H2 - Waiver of Inadmissibility - Criminal - 212 (h)/Decisions_Issued_in_2009/Jan222009_06H2212.pdf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mcpear napisał:

Wg paragrafu i google'a jest to "Assault" ale nie jest to "Assault causing harm"

To co znalazłem to, że: "Assault may or may not involve moral turpitude. Simple assault is generally not considered to be a crime involving moral turpitude. In determining whether a crime involves moral turpitude, we consider whether the act is accompanied by a vicious motive or corrupt mind. Where knowing or intentional conduct is an element of an offense, we have found moral turpitude to be present." (https://www.uscis.gov/sites/default/files/err/H2 - Waiver of Inadmissibility - Criminal - 212 (h)/Decisions_Issued_in_2009/Jan222009_06H2212.pdf)

Bardzo dziekuje, za odpowiedz.

Rozmumiem, ze assault bedzie ciut lepiej niz assault casuing harm... 

Tutaj to juz chyba na dwoje babka wróżyła, i trzeba liczyc na przychylnosc konsula.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Justyna234 napisał:

Hej, 

Mam wreszcie odpis tego z sadu (na police certificate nie bylo nic wyszczególnione, pod jaki paragraf etc.) i tam jest, ze to 'Section 2 the non-fatal offences against person act.1997'. Nie wiem jak wiele to daje informacji. 

Opisu samego zdarzenia nie ma, tylko wyrok: 3 miesiące w zawieszeniu, na 120h prac społecznych. 

 No nie wiem, chyba teraz to juz tylko pozostaje czekac i miec nadzieje, ze to jakos przejdzie... 

Nie chcę Wam nic obiecywać bo nie jestem w stanie ale nie wygląda to źle. Teoretycznie nie powinniście przez to mieć problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, masterr napisał:

Nie chcę Wam nic obiecywać bo nie jestem w stanie ale nie wygląda to źle. Teoretycznie nie powinniście przez to mieć problemów. 

jasne, ze obiecac nie mozesz :) ale porada zacna, za co dziekuje,

nie wyglada to az tak zle, ale to do konca nigdy nie wiadomo. szczerze, to zapomnielismy o tym zupelnie, bo to juz bylo prawie 14 lat temu...

wrzuce update'a jak juz bede miala... pewnie dopiero w przyszlym roku lol,

ale dzieki raz jeszcze i poki co pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...