Skocz do zawartości

Juz Raz Dostalem Wize, Chcem Jechać Ponownie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Mam do Was pytanie, już raz uzyskałem wize Turystyczną. Dostałem ją na 3 miesiące. Byłem ponad tydzień w NY i wruciłem na czas. Wiza mi sie juz skonczyła. Na wakacje zaprasza mnie teraz mój kuzyn i śle mi zaproszenie. Wczesniej byłem tylko tydzien i nie zdążyłem wiele zobaczyć, ale teraz chciałbym pozwiedzać więcej. Jakie mam szanse? na ponowne dostanie Wizy Turystycznej? Czy zwiększają mi się przez to, że raz już byłem i wruciłem na czas? Prosze o jakieś rady porady! Byłbym wdzięczny bo zależy mi na tym.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoja promose jest nadal wazna?bo jesli tak to lecisz na niej :)

Mial ja na 3 miesiace a chce jechac na wakacje :D wiec jak moze miec wazna promese? Chyba ze ktos pomylil pojecia.

Oczywiscie, ze mozesz sie starac ponownie i masz duze prawdopodobienstwo ze ja otrzymasz (powiedzmy 51/49% :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieje, że dobrze. Bo zależy mi na tym. Uwielbiam USA i nie moge sie doczekać kiedy znów tam będe mógł pobyć chwilke. Myślałem, że już nie dają wiz na 10 lat, a tu jednak szczęsciara z Wioli:) Z tego co się orjentuje to jak przyznają kolejna wize Turystyczną dostaje się na dłuższy okres czasu? Tak ma moja ukochana. Wpierw dostała na 3 miesiące, a za drugim na 3 lata:) A ja zobacze czy w ogole dostane:) Ale mam nadzieje, że już mi będą ufać bo ich nie zawiodłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...