Skocz do zawartości

amerykański ID


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie, gdzie go można wyrobić?tzn w jakim urzędzie?moja koleżanka wyrobila sobie w chicago za niewielka oplata i potem miala spokoj z noszeniem paszportu.Podobno potzrebne jest zdjecie i listy, które przyszly na twoj adres-by potwierdzic ze tam mie4szkasz, czy to prawda?nie mam juz z nia kontaktu wiec sie nie moge dopytac, dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajesz z Polski :?:

Chcesz amerykańskie ID :?:

Zapewne chodzi o State Identification Card.

Po "9-11" jest coraz więcej utrudnień, aby uzyskać amerykańskie Dr.L. lub State ID :!:

W niektórych stanach wymyślono Visitor ID(między innymi w Illinois).

Dokumenty takie uzyskuje się w biurze DMV :!:

(fotkę robią sami :!: )

ps.

W maju pisałaś, że byłaś na W&T :!:

I nie znasz takich podstawowych informacji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurence/Conductor/w357/deoand,

To nie pierwszy raz, gdy dorzucasz do swoich postow jakies uszczypliwosci. Zostales dwa razy zbanowany na tym Forum, uwierz mi, ze mozesz nas opuscic takze po raz trzeci.

Jesli nie masz nic do napisania - to po prostu nie pisz, juz kilka Twoich postow nie na temat zdazylem wykasowac. I bedziemy tak robic az do skutku. :roll:

Byc moze Ty tego nie widzisz, ale ja co chwile spotykam sie z tym, ze irytujesz swoimi - powtarzam - niepotrzebnymi wstawkami osoby, ktore o cos pytaja. Nie tylko na tym forum, ale i na wielu innych, na ktorych sie "udzielasz".

Pierwsze ostrzezenie...

Pisz, gdy masz cos madrego do napisania. Nie zgaduj, bo wprowadzasz czasem w blad. Byc moze masz stare informacje. Zatem pozwol innym umieszczac informacje prawdziwe (i teraz nie mam na mysli podpowiedzi o tym, gdzie sie wyrabia ID).

Pozdrowienia

Nadajesz z Polski  :?:  

Chcesz amerykańskie ID  

:?:  

Czy masz z tym jakis problem? A moze kolezanka wyjezdza niedlugo do Stanow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a czy ktos wie czy mnozna cos takiego wyrobic w NY i jesli tak to gdzie sie udac?

do dmv?

pozdr

Jasne, ze mozesz sobie wyrobic ID card lub learner permit w DMV, ale musisz pojawic sie w DMV z dokumentami, za ktore otrzymasz 6pkt (lista dokumentow na stronie DMV) i wsio. Na turystycznej DMV w NY wydaje teraz z napisem TEMPORARY VISITOR i nie mozna zrobic prawka na traki. Niechetnie chca robic te prawko na turystycznej, trzeba sie ostro wyklucic i pokzac, ze masz polskie prawko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiczku i dagmarciu dzieki za obrone :D a w odpowiedzi uszczypliwemu gerwazemu napisze ze bylam na w&t ale wtedy sie tym nie interesowalam, tym bardziej ze bylam w miescowosci tustystycznej,daleko od wiekszych miast; a ztego co wiem to forum jest po to by szukac odpowiedzi na zadane pytania, wiec dziekuje tym którzy chca to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli scislosci chodzi mi o wyrobienie jakiegos dokumentu którym moglabym sie poslugiwac zamiast nosic paszport- a gdzie mozna wyrobic state ID?bede w okolicach Denver wiec zapewne tam, bo raczej nie w miejscowosci turystycznej prawda?czy ID mozna wyrobic równiez w malym miasteczku?no i w jakim urzedzie-jesli dmv to co oznacza ten skrót? dzieki wszystkim cierpliwym osobom za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...