Jump to content

szukam chętnych na w&t do Kaliforni-najlepiej z 3miasta!


Recommended Posts

Posted

Witam! :)

Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:

  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply
Posted
Witam! :D  

Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:

Ja jade do Las Vegas. :)

Posted

Jeszcze nie wiem, czy pojadę do Vegas. A wiesz już, którego dokładnie wylatujesz i w jakim kasynie i jako kto będziesz pracować? POZDRO

Posted
Wtorek , z jakikm biurem lecisz? masz uz oferte pracy?

Lece prawdopodobnie z biurem columbus club.

Sam nie szukam bo biuro już ma oferyi jako jedyni oferuja prace w LV. Tak to tzreba samemu szukać i własnie dlatego lece przez te biuro.

Może być tak że znajde na targach pracy jakiegoś pracodawace to wtedy moge zmienić biuro, wezme najtansze biuro na rynku.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...