jama18 Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Witam! Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:
Kozak Posted November 18, 2005 Report Posted November 18, 2005 a jak to załatwiasz, przez jakie biuro?
jama18 Posted November 18, 2005 Author Report Posted November 18, 2005 Jeszcze się waham. Myślę o Almaturze- bo podobno solidny i o Work4you. A ty? POZDROWIONKA
Jarek1122 Posted November 19, 2005 Report Posted November 19, 2005 Witam! Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink: Ja jade do Las Vegas.
Tommy Lee Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 jak jedziesz do vegas to daj znac, pojedziemy razem
kasia11 Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 Tez chetnie bym pojechala do Vegas tylko z jakiegos pewnego biura.Co polecacie?
jama18 Posted November 20, 2005 Author Report Posted November 20, 2005 Jeszcze nie wiem, czy pojadę do Vegas. A wiesz już, którego dokładnie wylatujesz i w jakim kasynie i jako kto będziesz pracować? POZDRO
Jarek1122 Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 Jade, jade, nie bedzie problemu im wiecej ludzi tym bedzie lpeiej. Się bedzie działo. :twisted:
Tommy Lee Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 Wtorek , z jakikm biurem lecisz? masz uz oferte pracy?
Jarek1122 Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 Wtorek , z jakikm biurem lecisz? masz uz oferte pracy? Lece prawdopodobnie z biurem columbus club. Sam nie szukam bo biuro już ma oferyi jako jedyni oferuja prace w LV. Tak to tzreba samemu szukać i własnie dlatego lece przez te biuro. Może być tak że znajde na targach pracy jakiegoś pracodawace to wtedy moge zmienić biuro, wezme najtansze biuro na rynku.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.