Skocz do zawartości

szukam chętnych na w&t do Kaliforni-najlepiej z 3miasta!


jama18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam! :D  

Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:

Ja jade do Las Vegas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek , z jakikm biurem lecisz? masz uz oferte pracy?

Lece prawdopodobnie z biurem columbus club.

Sam nie szukam bo biuro już ma oferyi jako jedyni oferuja prace w LV. Tak to tzreba samemu szukać i własnie dlatego lece przez te biuro.

Może być tak że znajde na targach pracy jakiegoś pracodawace to wtedy moge zmienić biuro, wezme najtansze biuro na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...