Skocz do zawartości

szukam chętnych na w&t do Kaliforni-najlepiej z 3miasta!


jama18

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec jeszcze nie wiemy dokladnie gdzie pojedziemy. w tygodniu ide do biuta to sie czegos dowiem. a wczesniej nie moge-sesja, a moi znajomi z polibudy to jeszcze dluzej maja. i tak sie musze dostosowac do nich. nie wiem jak z ta praca. czy jeszcze sie druga znajdzie w lipcu?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jestem z 3miasta i planuje wyjechac 30 czerwca :D nie wiem czy to dla was pozno czy nie

nie wiem bo jeszcze nie byłem...ale wszyscy moi znajomi co już byli, twierdzą że to bardzo późno...

wczesniej nie moge-sesja, a moi znajomi z polibudy to jeszcze dluzej maja :?:

sesja nie zając..nie ucieknie :lol: ...a tak poważnie...skoro o tak późnym wyjeździe decyduje sesja...to stań na głowie...i zrób wszytko byleby pojechać wcześniej...

...na mojej uczelni...nawet najgorsze "kosy" dawali szanse zdać co nie co u siebie wcześniej, byleby dać studentowi możliwość wyjazdu wcześniej...zdawali sobie sprawe z tego że to dla nich ważne i od tego duuuuuuuuużo zależy...

jak możesz, to podpytaj swoich wykładowców...z którymi bedizesz miałą na drugim semestrze...czy poszliby Ci na ręke...zapytać nie zaszkodzi...a dużo Ci pomoże :D

a przynajmniej takie jest moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...