Skocz do zawartości

szukam chętnych na w&t do Kaliforni-najlepiej z 3miasta!


jama18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wtorek , co to za biuro , leciales kiedys z nimi? nie dymaja ludzi? maja oferty w kasynach w Las Vegas? mozna im zaufac??????

Nie , nie wyjezdzałem z tym biurem nigdy.

Moi znajomy byli w tym roku na worku z tego biura i jakoś nie słysze aby narzekali.

Tak maja, jesli cie coś specjalnego interesuje zadzown do nich i uzyskasz napewno odpowiedz.

Czy można im zaufać, nie wiem, mysle że jak kazdemu innemi na rynku. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maile do osób które pojechały przez columbusa do Las Vegas, z pytaniem - jak było i czy warto tam jechać. Oto odpowiedzi.

Witam! Jeśli pytasz o biuro to szczerze mówiąc za dobrze to oni sie nie spisali. To co mówią a to co jest na miejscu to bardzo duża różnica więc nie wierz w te bajki. Sam wyjazd mi się udał ale nie zawdzięczam tego Columbusowi tylko ludziom fantastycznym Polakom którzych tam spotkałam. Columbus wysłał tam zdecydowanie za dużo ludzi bo aż 300 osóbi poprostu nie było pracy. Dla tych co przyjechali pod koniec czerwca została tylko praca na zmywaku nie zbyt miła jak się domyślasz. rok wcześniej było o połowę mniej ludzi i ponoć było dużo lepiej wszyscy mieli nadgodziny i zarobili kupę kasy czego nie można powiedzieć w tym roku. Zero nadgodzin i wyjazd na zero. Acha no i nie wiem czy wiesz żew praca nie jest w samym Vegas tylko 50 mil od niego i trzeba dojeżdżać autobusaem pracowniczym 40 min w jedną stronę. Wię c jeśli wybierasz się do Primmu8 z CVolumbusa to proponuję najpierw zapytać pana Tomka ilu nieszczęśników chce tam wysłać w tym rokiu i dopiero pózniej się decydować. Moje koleżanki były w Reno i wróciły bardzo zadowolone i też zarobiły więcej więc zastanów się czy nie lepiej tam jechać bo gdzies jechać warto to napewno nawet jeśli wyjazd wyjdzie na zero bo to super przygoda. Pozdrawiam Ania.

witam

niestety nie bylem jednak w vegas tylko w reno i nie zaluje!!!

poznalem duzo ludzi z vegas itp -radze reno bardziej-w vegas ciezko jest o dobra prace w kasynie bo np prestiz i zwiazki zawodowe

w reno jest inaczej-latwo o prace i to dobra!

takze ja Cie interesuje praca w reno to moge troche pomoc Ci ale nie w vegas bo bylem tam tylko wizytacyjnie ale oreintuje sie dobrze ze nie jest lekko w vegas

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D  

Jestem studentką II roku i planuje wyjazd do USA na program W&T w okolice Los Angeles albo San Diego, ewentualnie gdzie indziej- do kasyn. Moi znajomi jakoś nie palą się na wyjazd, a sama się trochę boję, więc szukam ludzi , ktorzy tez się wybierają. Im więcej tym weselej! Przede wszystkim Trójmiasto!!! Piszcie na maila: jama18@poczta.onet.pl :wink:

odezwij się jak twoje propozycja nadal aktualna też szukam chętnych na wyjazd do usa i jestem z trojmiasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
jestem z 3miasta i planuje wyjechac 30 czerwca :D nie wiem czy to dla was pozno czy nie . my jestesmy w trojke juz :D dajcie znac jak cos :0

gdzie chcecie jechać? do kasynać ponoć nie najlepiej tak puźno jechać chyba że masz z góry zaklepane stanowisko, ja jade z początkiem czerwca i jestem z trojmiasta, podobnie jak cissek będę chyba jechać z columbus club reno albo Tahoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...