annaonline Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Moze ktos wie, jak to jest z wiza B1/B2 , mam na 10 lat i z prawem wielokrotnego wyjazdu, czy jakies kartki jak wyjezdzam z USA mam oddawac na lotnisku za kazdym razem? Na ile mi wbijaja wize? od razu na 10 lat, czy za kazdym razem na jakis czas? zupelnie nie wiem...
wiola Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Dostajesz za kazdym razem wize pobytowa, najdluzej na 6 miesiecy. Otrzymujesz tez I-94, ktore musisz oddac opuszczajac USA I ta biala karteczka jest bardzo wazna.
KB Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Wlasciwa wize dostajesz na granicy, max 6 miesiecy. Jest ona na bialej karteczce I-94, ktora oddajesz przy wylocie.
annaonline Posted November 17, 2005 Author Report Posted November 17, 2005 dzieki:), to juz nieco wiecej wiem, hhihihiih A moze wiecie jak to jest, jakbym chciala zamieszkac w USA? Moj maz jest obywatelem, slub bralismy w Polsce. Co powinnam zrobic, zeby legalnie tam mieszkac? W ambasadzie ktos mowil o jakiejs promesie...
KB Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 http://www.prawoimigracyjneusa.com/artykuly_1.htm
annaonline Posted November 19, 2005 Author Report Posted November 19, 2005 Dzieeeeekiiiiiii wielki, bez Was bym zginela, hihihi a tak na powaznie, to wcale nie tak latwo znalezc te wiadomosci, dzieki Wam wiem juz WSZYSTKO:)
sly6 Posted November 19, 2005 Report Posted November 19, 2005 zapoznaj sie z ta strona takze : http://uscis.gov/graphics/
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.