Skocz do zawartości

czy jest mozliwy wjazd ponowny po 12 latach ...


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,

Prosze uprzejmie o informacje może ktoś z Państwa miał podobny przypadek :

Byliśmy nielegalnie w stanach wróciliśmy minęło juz 12 lat ( czyli teoretycznie ban juz sie skonczył ) chcemy poleciec w tym roku na wakacje na dwa tygodnie Floryda Miami -wiem ze muszę umowić sie osobiście po wizę w konsulacie

ale pytanie otrzymanie wizy w konsulacie to jedno ale czy ewentualnie po jej otrzymaniu jak wyglada sprawa na lotnisku czy są tu osoby które w taki sposób próbowały i zostały wpuszczone czy raczej nie ma szans .

Z góry dziękuję za odpowiedzi Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba był ktoś kto nawet ESTE dostał. Wg mnie po pierwsze spróbuj ESTA, oczywiście przyznając się że przedłużyłaś pobyt. Ryzykujesz tylko małą kwotę. W przypadku odmowy udałbym się dopiero po wizę. Uważam, że jeśli konsul przyzna Tobie wizę to na lotnisku raczej Ciebie przepuszczą o ile nie wzbudzisz jakiś dodatkowych podejrzeń. Jeśli będziesz leciała z rodziną, bilety na dwa tygodnie, rezerwacje w hotelach, wynajęte auto + bilety do parków rozrywki albo coś innego to nie powinnaś mieć na granicy najmniejszych problemów.

Wg mnie masz szanse o ile masz ustabilizowaną sytuację w Polsce: dom, mieszkanie, praca itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...