Jump to content

Kiedy składać wniosek ?


Rafik

Recommended Posts

Posted

Witajcie.

Mam do Was pytanie kiedy składać wniosek o wizę turystyczną ?

Np. obecnie czyli na przełomie listopada/grudnia br. czy też w styczniu 2006.

Chce jechać do NY albo San Diego w lutym na 1 miesiąc.

Tak się zastanawiam :D

Posted

hehehehe wniosku sie nie skalada , musisz tam tez byc osobiscie , na forum wszystko jest opisane jak to wyglada

ja bym radzil Tobie jak najpredzej , bo gdy bedziesz mial promese bedziesz mogl myslec na powaznie nad kupnem biletu --- mowia im predzej tym taniej :wink:

pzdr :!:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...