Skocz do zawartości

2 wyroki w zawieszeniu a wiza b1/b2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przekopałem kilka tematów na forum w niektórych pisano ze jeśli jest się karanym za posiadanie marihuany to komuś się udało a ze inni są skreśleni bo substancje kontrolowane itp. większość tematów było sprzed kilku lat dlatego chce zapytać jeszcze raz. Może akurat ktoś miał sytuacje podobną do mojej a więc tak.

Poczytalem troche i z miejsca wiem ze nie mam co liczyc na ESTA. W tamtym roku dostalem wyrok w zawieszeniu i grzwne ( zawiasy na 3 lata a grzywna oplacona ) za posiadanie marihuany z tego co pamietam to okolo 60g i niestety w tym roku doszedl mi kolejny wyrok w zawieszeniu ( rok ) i grzywne ktora tez zaplacilem. Ta sprawa zaczela sie 2 lata temu ale wyrok zapadl dopiero 2 tyg temu.

I teraz pytanie jest w ogole sens zebrac odpisy wyrokow i zaswiadczenie o niekaralnosci ( oczywiscie w zaswiadczeniu wyskocza dwa punkty wspomniane wczesniej ) tlumaczenie ich i umawianie spotkania w ambasadzie w warszawie ? Z jednej strony przeczucie mowi mi zeby probowac tak czy tak ale z drugiej strony nie wiem czy warto wyrzucac pieniadze w bloto. Wyrok za posiadanie mialem na wlasny uzytek nikogo nie czestowalem ani nie sprzedawalem a wypadek mogl sie zdarzyc kazdemu tylko pytanie czy konsulacie tez tak do tego podejda czy z miejsca odrzuca. Chce jechać na wakacje na 2 tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...