Skocz do zawartości

Wiza l1 dla działalności jednoosobowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie wizy l1 czy ja jako właściciel działalności jednoosobowej mogę się o nią starać aby rozkręcić odział firmy w USA ? Czy przeznaczona jest ona jedynie dla pracowników? Jezeli tak to czy moge zmienić działalność na spółkę i wtedy starać się o wize ? Tylko jak wygląda sprawa z rocznym stażem jeżeli wczesniej byłam właścicielem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

On 3/9/2022 at 12:20 PM, Beata3131 said:

Witam, mam pytanie odnośnie wizy l1 czy ja jako właściciel działalności jednoosobowej mogę się o nią starać aby rozkręcić odział firmy w USA ? Czy przeznaczona jest ona jedynie dla pracowników? Jezeli tak to czy moge zmienić działalność na spółkę i wtedy starać się o wize ? Tylko jak wygląda sprawa z rocznym stażem jeżeli wczesniej byłam właścicielem ?

Jakoś przegapiłem to pytanie. L1 nie zadziała na 100%. Ewentualnie możesz próbować wizę E2 na rozkręcenie działalności.

Przeczytaj sobie poniższy wątek:

 

Niestety nie wiemy jak się zakończył. Ale może do czegoś Ciebie natchnie. Ja chyba nie znam nikogo, kto przyjechałby na wizie E2 na zasadzie "rozkręcenia działalności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...