Jump to content

Jak zdobyc wize


Recommended Posts

Posted

Witam!

Mam nastepujacy problem!

chcemy na ferie lub wakacje w 5 poleciec do stanow na wakacje.

Stad moje pytanie.

O jaka wize najlepiej sie ubiegac?slyszalem ze podobno jest cos takiego jak wiza grupowa,

Zalezy nam na wspolnym wyjezdzie w 5 osob do stanow

jaka wize najlepiej wybrac?

czy kazdy z nas z osobna musi skladac normalnie papiery o wize turystyczna ? czy mozemy np. zadzwonic i razem wszystcy im powiedziec ze chcemy leciec na wakacje? prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Posted

no wlasnie,pisze tam ze"w celu innym niz turystycznym".

Czy takie spotkanie moze odbyc sie w celu turystycznym

Co do pokrewienstwa jestesmy przyjaciolmi nie jestesmy rodzina.

Posted

chyba czegos nierozumiem :D

spotkanie w charakterze turystycznym, to jest to samo co spotkanie w charakterze biznesowym ?

Bo ja juz niewiem czy wszystcy razem musimy tam jechac i dzwonic i sie umawiac, czy kazdy z nas musi na wlasna reke zalatwiac sobie osobno wize turystyczna.

Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz, w tym tygodniu chcemy juz dzwonic do konsulatu w Krakowie

Pozdrawiam

Posted

musicie oddzielnie umawiac sie na rozmowe , mozecie wybrac ten sam dzien , jesli sie uda ; ale kazdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...