Skocz do zawartości

Staranie się o wizę poraz pierwszy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Przegladam wszystkie wypowiedzi na temat wizy turystycznej powiem szczerze, że cos przynajmniej mogłam sie dowiedzieć na ten temat. Moje zapytanie bede w nastepnym tygodniu ubiegac sie o wize turystyczną pierwszy raz, na zaproszenie ciotki chciałabym wyjechac juz na świeta i spedzic tam sylwestra do tego dodam, że ucze się dziennie pierwszy roczek(dopiero rozpoczęłam), mam oszczednosci no i kaske od rodziców oraz ciotke która bedzie sie mną opiekowała.Jade w celach turystycznych na 10dni okazja sie trafiła-.Jak długo czekac moge na wize, jakie szanse wiem głupawe pytanie-ale jak to widzicie-cholera zalezy mi taka okazja)no i czy mam konsulowi powiedziec ze chce jechac na ten okres swiateczny czy dopiero na ferie kiedy bedzie wolne od nauki czytałam gdzies tam własnie o wypowiedzi :Jak pani to widzi jezeli uczy sie dziennie przeciez powinna byc pani w tym czasie na zajeciach jak opcja lepsza! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...