Skocz do zawartości

Rozmowa w konsulacie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie odnośnie rozmowy w konsulacie, razem z dziewczyna planujemy wyjechać na 3 tyg w celach turystycznych. Dziewczyna otrzymała odmowe 4 lata temu. Dziewczyna nie ma nikogo w USA poza koleżanka matki. Od tamtego czasu zmieniła studia, wcześniej studiowala rachunkowość a póżniej zmieniła na matematyke na politechnice. W tym roku obroniła inzyniera i planuje isc na magistra. Pracuje w kadrach ale poki co na umowe zlecenie poniewaz zamierza kontyunowac studia a nikt nie chce dawac umowy o prace na kilka miesiecy.W  2019 i 2020 jezdzlismy w wakacje do Anglii do pracy z uwagi na to ze mozna bylo zarobic przez 3 miesiace jakies 30k na czysto. W 2021 musielismy odbyc praktyki na studia i zostalismy w PL. Ale teraz planujemy jechac znowu do Anglii zarobic pieniadze i jechac na 3 tygodnie do USA zeby pozwiedzac. Poza tym mamy odlozone kilka tysiecy. 
Moje pytanie: Jakie wedlug was sa szanse na otrzymanie wizy przez moja dziewczyne? Czy podczas rozmowy jesli padnie pytanie o finansowanie podrozy, wspominac o tym ze najpierw planujemy wyjechac do Anglii. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...