Skocz do zawartości

Marynarz a emigracja


kubelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, to mój pierwszy post na forum. Mam na imię Jakub i jestem oficerem na statkach na stanowisku Chiefa Officera.

Pytanie moje jest takie, czy mam szanse na znalezienie pracy w moim zawodzie w USA?

Nie posiadam żadnego innego zawodu. Mam żonę i dwójkę dzieci w wieku 9 i 3 lata.

Aha i jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś korzystał z usług firm które pomagają z aplikacjami itp? np. <...> ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odpowiedziec na pytanie zadane na priv tutaj, zeby nie bylo watpliwosci dla innych uzytkownikow. Czemu usunalem Twoj link do szemranej strony? Bo jest to Twoj pierwszy post i od razu link do strony, ktora jest definicja wyludzania pieniedzy. Mozesz zapytac czy ktos korzystal z takich firm bez podawania konretnych odniesien. Rozni ludzie na forum trafia, ale gleboko wierze, ze nikt nie byl na tyle naiwny, zeby skorzystac z takiej, badz podobnej firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dosc sporo agencji ktore oferuja taka pomoc z aplikacja... niestety sporo jest oszustow.

Wydaje mi sie ze sponsorowanie w przypadku twojego wybranego zawodu moze byc trudne/niemozliwe z powodu wymagan co do security clearance i posiadania legalnego statusu w USA. Co innego jak masz juz zielona karte/obywatelstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...