Skocz do zawartości

dowody powrotu


Rekomendowane odpowiedzi

powracajacy temat, ale niestety spedza mi sen z powiek :x .Otoz chodzi o i-94.Nikt go ode mnie ne zabral na lotnisku wiec odeslalam go spowrotem do odpowiedniego biura w usa.Wiem-mozna po 4 miechach napisac pisemko do nich z zapytaniem czy wszystko oki.Tak tez zamierzam zrobic ale znajac biurokracje i ogroooomny burdel jaki maja w papierach mam pytanie; CZY KOMUKOLWIEK ONI ODPISALI I ILE TO TRWALO?? Z gory dziex!! Pozdrowionka dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielkie dzieki za odsyłacz do tematu o i -94, jednakże nie chodziło mi o to. Zdaje się że przejrzałam (am!!) całe forum w poszukiwaniu info na ten temat i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Więc jeszcze raz: CZY KTOŚ KIEDYKOLWIEK PISAŁ PROŚBĘ DO Customs and Border Protection O POTWIERDZENIE REJESTRU POWROTU(i-94) W ICH PAPIERKACH?? A jeśli oni są podobnp tacy zawaleni robotą, to czy wobec tego odpisują i ile to trwa? Jeśli ktoś coś wie na ten temat to BARDZO prosze :? Gdzieś znalazłam radę żeby iść do notariusza po zaświadczenie że jest sie w kraju, ale czy to ma sens skoro to będzie wystawione po polsku :?: Jest ktoś mądry w tym temacie?

Dla zainteresowanych i znajacych ang.

http://help.customs.gov/cgi-bin/customs.cf...li=&p_topview=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...