Jump to content

Polak w Szkocji, Royal Highland Show 2022 - relacja :)


Makaj

Recommended Posts

Poniżej wrzucam link do mojego filmu na moim kanale yt, staram się zwiększyć zasięgi bo póki co youtube woli promować głupoty niż ciekawe materiały ;)

- tu relacja z WHS2022 ale na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCPZ8jvfV2-Bwg6xE9kUBHbA znajdują się także inne filmy i oczywiście więcej filmów ze szkocji pojawiać się będzie regularnie. ZAPRASZAM!

Prosiłbym o zalajkowanie, zostawienie komentarza, a kto ma chwilę to nawet może obejrzeć moją relacje z tegorocznego Royal Highland Show, działo się :)

A kto już naprawdę weźmie sobie moją pracę to nawet może zostawić suba! To już by była bomba. Kanał traktuję jako hobby, a nie źródło dochodu ale wiadomo, że extra kasiora zawsze nie śmierdzi. Póki co liczę, że dzięki cierpliwości i pracy uda mi się osiągnać próg jutubowy aby zakwalifikować sie do monetyzacji, to jak.. pomożecie? ;)

Zapraszam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, nie. spamerzy wciskający swoje filmiki i żebrzący o suby są wyjątkowo (dla mnie) irytujący. Szczególnie na forach gdzie zamiast zawrzeć informacje która chcą przekazać wrzucają 15 minutowy filmik zawierający minute istotnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...