BEP Posted November 30, 2005 Report Posted November 30, 2005 hej, poradźcie mi: mamy zaproszenie do rodziny z Detroit, ale chcemy jechać na Florydę, ponieważ jest to nasz pierwszy raz to nie wiemy, czy na lotnisku będą się czepiać że nie lądujemy w Detroit, tylko w Miami? Wizy mamy na 10 lat z jedną gwiazdką tylko ten problem mnie nurtuje czy nie będzie potencjalnych problemów na granicy. Wprawdzie zawsze możemy powiedzieć, że przy okazji chcemy zwiedzić Florydę, ale czy to będzie przekonujące dla Amerykanów
sly6 Posted November 30, 2005 Report Posted November 30, 2005 a co wpisaliscie we wniosku o wize jako adres?
BEP Posted December 1, 2005 Author Report Posted December 1, 2005 no niestety Detroit, czyli zgodnie z zaproszeniem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.