Skocz do zawartości

2 pakiet!


amelka_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dostalam wiadomosc ze mam rozmowe 3 stycznia 2006 i ze 2 pakiet byl do mnie wyslany 22 listopada i powinien w ciagu 7 dni dotrzec do mnie! I go nadal nie ma? Pani z kcc powiedziala abym robila badania i nic sie nie przejmowala! a jesli 2 pakiet nie dojdze to musze zadzwonic do ambasady bo jest tam zaproszenie na rozmowe i jak go nie bede miala to nie wejde do ambasady. Czy wie ktos pod jaki numer dzwonic po te informacje? A moze ten drugi pakiet dochodzi troche pozniej? Wiec prosze o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.. nie panikuj Moja lepsza połowa od otrzymania odpowiedzi na mejla czekała jeszcze ok. 2 tygodni na 2 pakiet.. bo wiesz oni moga powiedziec 7 dni.. ale zanim to dotrze... no bardzo różnie to bywa.... jak powiedzieli że wysłali to napewno wysłali i powinno dojsc na 99% chyba że masz wrednych sasiadow ktorzy potrafia schowac twoje listy na dluzsze przetrzymanie... roznie to bywa

Ale w razie czego to sprobuj zadzwonic do sekcji imigracyjnej w Warszafce

numer to:

022 625-10-42 czynne od 10:00 - 12:00 lub 14:00 - 16:00 no ale oni sa tam dosc oschli wiec szybko przedstaw swoj problem i nie przejmuj sie ozieblym tonem pani lub pana z ktorym bedziesz rozmawiac aha bedziesz potrzebowac swoj Case Number....

Ok to chyba tyle.... powodzenia My juz 16 grudnia startujemy na rozmowe Ufff dzieki bogu juz mamy za soba wszystkie te badania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...