Skocz do zawartości

Czas oczekiwania na wizę małżeńska


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, parenthesis said:

Hej! Xarthisius, możesz podlinkować stronę, z której masz to info? Na ilu grupach nie siedzę, to w każdej piszą, że ambasady nie udzielają takich danych. A jestem ciekawa, bo czekam na rozmowę w Warszawie. 

Takie dane normalnie nie są publiczne, ale w tym roku były dostępne w zeznaniach urzędników DOS w jednym z pozwów odnośnie DV22 (UAO v Biden). Curtis Morrison publikuje te dokumenty na twitterze i telegramie.

np. https://twitter.com/MorrisonUrena/status/1547080752637964288 na stronie 271 jest warszawa. Gdzies powinnien byc jeszcze jeden dokument z danymi na 15 lipca, ale nie moge teraz znalezc.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Xarthisius said:

Takie dane normalnie nie są publiczne, ale w tym roku były dostępne w zeznaniach urzędników DOS w jednym z pozwów odnośnie DV22 (UAO v Biden). Curtis Morrison publikuje te dokumenty na twitterze i telegramie.

np. https://twitter.com/MorrisonUrena/status/1547080752637964288 na stronie 271 jest warszawa. Gdzies powinnien byc jeszcze jeden dokument z danymi na 15 lipca, ale nie moge teraz znalezc.

Ogromne dzięki! Znalazłam już na forum dużo info odnośnie interview od ciebie, ale większość dotyczy loterii wizowej. Przejrzę ten dokument i tweety, może się jeszcze czegoś dowiem. Ten cały proces to jakaś maskara. Ale myślałam, że przynajmniej z wywiadem pójdzie sprawnie, a tu znowu nie wiadomo jak długo się będzie czekać… 

Dzięki jeszcze raz, robisz tutaj dobrą robotę. 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xarthisius, jeszcze pytanko przy okazji. Czy jesteś w stanie stwierdzić ile miesięcznie Warszawa procesuje CR1 (chyba, że to jest w tym dokumencie, który podesłałeś? jest tam np. ta załączona tabelka) oraaazz czy zaproszenia na wrzesień już poszły? Widziałam, że na loterię dało się to określić i że już poszły, ale czy na rodzinne też się da to określić? image.thumb.png.5ffa01f5185f0504ca86bc974856a891.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup ta tabelka to pokazuje. Alternatywnie dane te z lekkim opoznieniem sa tez dostepne tu: https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-statistics/immigrant-visa-statistics/monthly-immigrant-visa-issuances.html (issuances by post and visa class)

Nie wiem jak wysylaja zaproszenia dla innych rodzajow wiz, czy indywidualnie czy tez w batchach. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...