Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

co oznacza jedna gwiazdka w lewym dolnym rogu pod zdjeciem w wizie, znaczy promesie na razie :) to ma znaczenie?dobre czy zle?

ps: lecac do stanow jakie preferujecie bilety- "papierowe" zwykle czy elektroniczne?ja sie boje ze w tym ich calym balaganie to z elektronicznym beda problemy...:/ a moze to tylko moje nieuzasadnione polaczkowe obawy ;)

co oznacza jedna gwiazdka w lewym dolnym rogu pod zdjeciem w wizie, znaczy promesie na razie :) to ma znaczenie?dobre czy zle?

Teorii jest wiele. Oficjalnie - nie wiadomo.

ps: lecac do stanow jakie preferujecie bilety- "papierowe" zwykle czy elektroniczne?ja sie boje ze w tym ich calym balaganie to z elektronicznym beda problemy...:/ a moze to tylko moje nieuzasadnione polaczkowe obawy ;)

Nie ma to najmniejszego znaczenia.

Hejo! Ostatnio kupowałam bilet elektroniczny. Jest tańszy o 25 zł, a i tak dostajesz wydruk tego biletu, więc wiesz co i jak, na którym siedzisz miejscu, o której wylot, przylot...itp. Pozdrawiam :)

uzyskalem drugi raz wize do usa na 10 lat i mam pod zdjeciem dwie gwiazdki,za pierwszym razem mialem jedna.wniosek nasuwa sie sam ilosc gwiazdek to ilosc uzyskanych wiz do usa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...