Skocz do zawartości

Jeszcze nie dostalam paszportu...


Kasiula

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

mam pytanie 22.11 byłam po wizę w Krakowie i konsul powiedział że wizy dostaliśmy tylko dla brata kazał dosłać faksem notarialną zgodę ojca na wyjazd( bo go tam nie było z nami a niby powinien). i wysłaliśmy tak że w poniedziałek to na 100% mieli w konsulacie.

troszkę się martwię bo dziś już 10 dni od wizyty w konsulacie a tu paszportów jak nie było tak nie ma. wiem że mieli przerwę - święto dziękczynienia i cały weekend ale czy to możliwe że tak długo czekam? czy ktoś też był 22.11 i nie dostał jeszcze paszportu? nie wiem co robić czy zamawiać te bilety czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

nie wiem czy to ma sens dzownićdo dhl bo raz dzwoniłam na ich infolinię i pani powiedziała żę jeszcze z konsulatu nie wyszło tylko że to było w środę więc może cośsięzmieniło. zadzwonię w poniedziałek. dzięki za odpowiedź.

pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

czy może mi ktoś powiedzieć co mam zrobićw dalszym ciągu nie mam mojego paszportu czekam od 22 listopada na dhl mówią żę nie mają. CZy mam dzwonić do konsulatu czy jeszcze czekać?? A może konsul nie dostał tego co faksowałam dla niego??

pozdrawiam i czekam na jakieś rady!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...