Skocz do zawartości

Witam proszę o pomoc .


Krzysztof2363

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Krzysztof z góry przepraszam za założenie tematu tutaj na forum. Niechce prosić o pomoc w ten sposób ale uważam to za jedyne wyjście , bardzo niechce podać się bezdomności. Mam dwie ręce dwie nogi jestem sprawny nie głupi. Niestety kilka tygodni temu zostałem bez niczego rozwiodłem się z żoną i ona zabrała mi wszystko intercyza była w moją stronę miałem firmę samochody dom a zostałem z niczym. Szukam pracy ale rozdawanie ulotek to nie praca tym bardziej że wystarcza ledwie żeby się umyć i coś zjeść nie proszę o kasę tylko o może propozycje pracy godnej za schronienie nie pije alkoholu nie zażywam narkotyków mieszkałem całe życie za granicą nie mam tu nawet znajomych . Jestem z Krakowa prowadziłem swój serwis samochodowy. Proszę o jakiekolwiek porady pomoc z góry dziękuję za dobę słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - zacznij od pojscia do urzedu pracy - zobacz co tam daja. A potem poszukaj agencji pracy tymaczasowej - Oni napewno maja prace. Sa magazyny , skelpy - dla ktorych oni swiadcza uslugi i prace napewno maja.

Zamiast pisac na forum aby ktos Ci pomogl... poszukaj w okolicy swojej pracy.

Przykro slyszec ze zostales bez niczego, ale nie oczekuj ze teraz ktos Ci tu wyskoczy z praca , tutaj , na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 10:11, Krzysztof2363 napisał:

miałem firmę samochody dom a zostałem z niczym. Szukam pracy ale rozdawanie ulotek to nie praca tym bardziej że wystarcza ledwie żeby się umyć i coś zjeść (...) mieszkałem całe życie za granicą (...) Jestem z Krakowa prowadziłem swój serwis samochodowy.

Może masz kwalifikacje tylko do roznoszenia ulotek.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...