Jump to content

Recommended Posts

Posted

Interesuje mnie w jaki sposob mozna zalegalizowac swoj pobyt w USA bedac tam na wizie turystycznej. Czytajac rozne artykuly stwierdzam, ze to wcale nie jest takie proste jak wczesniej sadzilem. Nawet poslubienie obywatela amerykanskiego tez nie daje gwarancji legalnego pobytu (245i moze ktos wytlumaczy o co w tym chodzi?)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...