FZB_03 Posted December 5, 2005 Report Posted December 5, 2005 Interesuje mnie w jaki sposob mozna zalegalizowac swoj pobyt w USA bedac tam na wizie turystycznej. Czytajac rozne artykuly stwierdzam, ze to wcale nie jest takie proste jak wczesniej sadzilem. Nawet poslubienie obywatela amerykanskiego tez nie daje gwarancji legalnego pobytu (245i moze ktos wytlumaczy o co w tym chodzi?)
sly6 Posted December 5, 2005 Report Posted December 5, 2005 jesli bedzie to slub z milosci to wszystko bedzie ok
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.