Skocz do zawartości

Jak wysłać i140


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie zatwierdzenia Perm przez DOL. Na dniach powinienem dostać zatwierdzenie i będę musiał wysłać druk i140 i pytanie mam czy wysłać go razem z i485 czy lepiej osobno. Czy lepiej druk i140 wysłać premium a puzniej i485. I czy ktoś się orientuje ile czasu to wszystko może zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malo informacji, zeby udzielic Ci sensownej odpowiedzi. I-140 to raczej pracodawca wysyla. Odpowiedz na pytanie "czy lepiej" wyslac concurrent filing w duzej mierze zalezy od Twojej historii imigracyjnej oraz od tego jakie szanse Twoje I-140 ma na pozytywna decyzje. Rozumiem, ze skoro masz te rozterke to aplikujesz w kategorii EB1 badz EB3? Czasy procesowania mozesz poszukac sobie tu: https://egov.uscis.gov/processing-times/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się pracodawca wysyła ale można wysłać premium lub bez. Aplikuje na EB3. Dlatego też pytam czy lepiej złożyć i140 i dopiero jak zatwierdza wysłać i485 czy wszystko razem. Pracodawca wysłał mi pytanie jak chcem wysłać premium czy nie oczywiście za premium będę musiał ja sam zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne czasy oczekiwania na zatwierdzenie I-140 w kategorii EB3 wahaja sie miedzy 1 a 2 lata. W teorii premium processing to 15d. Nie wiem jak to wyglada w praktyce. Twoje $2.5k, Twoja decyzja.

Again, na pytanie o concurrent filing Ci nie odpowiem, bo nie dajesz zadnych szczegolow. Jaki jest Twoj obecny status, czy wogole jestes eligible, czy masz w historii imigracyjnej cos co mogloby wplywac na Twoje admissibility, itp. Ogolnie jezeli Twoja sytuacja nie jest krystalicznie czysta to przed zlozeniem I-485 skontaktowalbym sie z kims kto jest to w stanie ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...