Skocz do zawartości

jakie linie lotnicze wybrac do NY?


letty1

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy od tego ile chcesz wydac kasy. Proponuje juz teraz poszukac biletu, rozejrzec sie, porownac ceny. Za bilet do NY na koniec stycznia zaplacilam 1835zł-z Lufthansy, ktory nie nalezy do najtanszych przewoznikow, ale lot mily (mimo ze z przesiadka) i jak dla mnie bezpieczny (przynajmniej tak bylo ostatnio :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka klase wybrac

no wiesz jeśli Cie stać na więcej niż Economy Class no to możesz poszaleć zawsze to wygodniej :wink: ja nie narzekałem tylko troche ciasno było.

czy warto z przesiadka czy bez - wiem ze bez przsiadki drozej ale moze lepiej zaplacic niz motac sie i scigac z czasem ? Pozdrawiam

nie jest tak źle większość ludzi radzi sobie bez problemu, jak będziesz miał problemy z odnalezieniem się to na pewno znajdziesz kogoś z obsługi kto Ci pomoże, albo już w Polsce poznasz kogoś kto będzie leciał tą samą trasą(mi się to przytrafiło)z tym czasem nie jest tak najgorzej jest go w większości przypadków wystarczająco.

Lufthansa jest spoko, nie mam porównania ale nie mam też na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...