Skocz do zawartości

Wiza EB3


geekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Mam 25 lat, ukończyłem studia inżynierskie. Przez rok pracowałem jako programista. Później zdecydowałem się zwolnić ponieważ rozwijałem swój projekt. Finalnie projekt nie wypalił ale zobaczył go ktoś z USA kto chce mnie zatrudnić na stanowisko IT i sponsorować wizę EB3. Wiem, że to wymaga prawnika ale póki co zbieram informację na własną rękę.

Mam pytanie odnośnie doświadczenia. Czy rok doświadczenia u pracodowacy może być przeszkodą w uzyskaniu wizy EB3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej podkategorii? "Stanowisko IT" to termin, ktory obejmuje posady od ludzi bez zadnego wyksztalcenia instalujacych windowsy na laptopach w korposach, po specjalistow programujacych bankowe mainframe'y w COBOLu...

Dlaczego o to pytam i przy okazji jakie sa wymagania mozesz zobaczyc tu: https://www.uscis.gov/working-in-the-united-states/permanent-workers/employment-based-immigration-third-preference-eb-3

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 10.09.2023 o 18:21, Xarthisius napisał:

W jakiej podkategorii? "Stanowisko IT" to termin, ktory obejmuje posady od ludzi bez zadnego wyksztalcenia instalujacych windowsy na laptopach w korposach, po specjalistow programujacych bankowe mainframe'y w COBOLu...

Dlaczego o to pytam i przy okazji jakie sa wymagania mozesz zobaczyc tu: https://www.uscis.gov/working-in-the-united-states/permanent-workers/employment-based-immigration-third-preference-eb-3

Cześć, dzięki za pomoc. Wybacz, że tak późno Ci odpowiadam ale dostałem teraz dobrą oferte pracy w Polsce póki co trochę to odłożyłem na drugi plan. Stanowisko na jakie mnie chcę mnie zatrudnić to programista(aplikacje webowe i mobilne a dokładanie utrzymanie tego co jest + tworzenie nowej aplikacji) i dodatkowo ogarnianie innych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...