Skocz do zawartości

Wiza narzeczenską - szczepienia


EwaUSA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w końcu ruszył dalej temat naszej wizy narzeczeńskich, właśnie dostaliśmy email od NVC, że otrzymali nasza petycje, nadali numer i przekierowują już dalej do ambasady. Rozumiem, że w oczekiwaniu na informację od ambasady powinnam już wypełnić DS-260? Tak konkretniej chciałam jednak zapytać o temat szczepień, widzę teraz z wymaganiach na stronie, że będą o to pytać. Jak zdobywaliscie historię swoich szczepień? Na portalu pacjenta są wyłącznie te od 2020. Trzeba uzupełnić brakujące? Planowaliscie to z wyprzedzeniem czy okazywało się to podczas badań wymaganych przed rozmową? I lekarz informował jakie szczepienia uzupełnić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Roelka v.2 said:

 Podczas badan lekarz bedzie wiedzial ktore szczepionki trzeba miec. Nie martw sie tym. Ja poszlam do lekarza z ksiazeczka szczepien ktora nie byla aktualizowana od czasow gimnazjum. Lekarze do ktorych skieruje was ambasada wiedza co i jak.

No właśnie moja zagubilam gdzieś po tylu latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

A czy ktoś wie czy np najnowszej wymaganej szczepionki przeciw covid da się uniknąć? W 2022 w mediach i nawet WHO mówiło wprost że są jednak szkodliwe więc jak wygląda sytuacja konkretnie pod tym kątem? Czy na panelu lekarz może powiedzieć że jednak nie jest obowiązkowa kiedy nie przyjąłem ani jednej dawki i powiedzieć że nie muszę jednak jej przyjmować aby dostać stały pobyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dandys napisał:

A czy ktoś wie czy np najnowszej wymaganej szczepionki przeciw covid da się uniknąć? W 2022 w mediach i nawet WHO mówiło wprost że są jednak szkodliwe więc jak wygląda sytuacja konkretnie pod tym kątem? Czy na panelu lekarz może powiedzieć że jednak nie jest obowiązkowa kiedy nie przyjąłem ani jednej dawki i powiedzieć że nie muszę jednak jej przyjmować aby dostać stały pobyt?

Nie chcesz sie szczepic - nie wypelniasz warunkow imigracji - nie dostaniesz prawa pobytu. Wybor nalezy do Ciebie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...