Skocz do zawartości

DV 2025 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Nikoletta16 said:

Ooo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam te wszystkie numery zapisane i zrobione zrzuty ekranu w razie W. Ale wczoraj zawędrowałam na jakieś forum gdzie dużo osób się zaczęło przechwalać jaki oni to nie mają numer. Wszyscy mieli numery 2025 AF ( wiem ze to Afryka ) i tam podawali swoje jakies niskie numery. Dla tego byłam i nadal jestem zdezorientowana skąd oni mają te numery bo ja nie mam i nie mam dostępu do sprawdzenia tego numeru. A wszystko przecież będzie wiadomo po maju. Jest szansa że my jako Europejczycy mamy później informacje? Czy po prostu Ci ludzie na tym forum/ blogu tylko się przechwalają nie podając prawdziwych informacji i wymyślają żeby się dowartościować? 

Albo trafilas na jakas wypowiedz wyrwana z kontekstu, albo trafilas na bardzo skonfundowanych ludzi. Numery 2025AF12345 "pojawia" sie dopiero w maju tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

9 minutes ago, ceres said:

Jak myślicie, ile osób, z tych co wylosują GC, wyjeżdża corocznie na stałe? 

Mniej wiecej polowa przynajmniej probuje. Liczbe wylosowanych masz tu [1], liczbe osob ktore przynajmniej aktywowaly GC tu [2]. Ilu z nich sie powiedzie i rzeczywiscie zostana na "stale" nie wiadomo...

  1. https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-program-statistics.html
  2. https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/AnnualReports/FY2023AnnualReport/FY2023_AR_TableVII.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...