Skocz do zawartości

Swiadectwo o niekaralnosc!


Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Mam pytanie? czy ktos z grupowiczow moglby mi podpowiedziec?

Otoz! bylem w krajowym rejestrze karnym i chcialem aby pani wyslala

moje swiadectwo o niekaralnosc do ambasady! Oznajmila mi ze do 4

stycznia moze nie dojsc( tego dnia rozmowa)do ambasady i lepiej bedzie

jesli je dostarcze osobiscie ale moge rowniez je zostawic na wlasne

ryzyko!( ta pani byla bardzo nie przyjemna tego dnia a moze jej sie nie

chcialo tego wyslac niewiem???) wiec powiedzialem ze jednak je wezme i

otrzymalem ten dokument w kopercie zaklejonej i z pieczeciami? czy nie

bede mial z tego problemu na rozmowie ze osobiscie dostarczam to

swiadectwo ? prosze pomozcie! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz co z tego co czytalem na forum... bo juz ktos kiedys pisal o tym zaswiadczeniu to:

Nie rozumiem czemu by mialo Nie Dojsc jezeli z tego co wiem to Ambasada ma wlasnego gonca ktory jest codziennie ok. 15 w ministerstwie i odbiera te zaswiadczenia... przynjamniej tak czytalem...

No i wreszcie kwestia Własnorecznego doreczenia... w tym przypadku to sam nie wiem na co bym sie decydowal...

Jeden z uzytkownikow napisał kiedys na forum ze on sam poszedl do Ministerstwa i pani mu to od reki zalatwila... ale czy on to zostawil czy tez wzial ze soba Nie Wiem... ale jezeli w Pakiecie prosza o przeslanie to chyba tak to nalezy zrobic.... oczywiscie zlozyc papierki mozesz na miejscu tj. w ministerstwie i tam tez sprobuj poczekac i zobaczyc czy ten goniec bedzie czy nie... albo wez nr. telefonu i zadzwon przed zamknieciem i zapytaj pania czy zostalo to odebrane...

Mozesz sprobowac zadzwonic do sekcji imigracyjnej i opowodziec im swoja historie... Tam zapytasz pania/pana czy jak bedziesz mial to zaswiadczenie zaklejone z pieczecia Ministerstwa to czy oni to przyjma... ale pozostaje kwestia pieczeci booo taka zwykla to chyba odpada aaa takich woskowych pieczeci to juz dawno nie widzialem... dlatego najlepiej zadzwon do ambasady i zapytaj...

Si Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

Przepraszam,że zapytam, ale o czym Wy piszecie :?:

Jakie ministerstwo :?:

Jakie zaświadczenie w kopercie :?:

Jakie pieczęci :?:

Czy Wy staracie się o stanowisko jakiegoś Ministra, czy coś w tym stylu :?: :?: :?:

Ja gdy potrzebowałem Zaświadczenie O Niekaraniu, to poszedłem do Krajowego Rejestru "Skazańców" ze znaczkiem skarbowym za 50 zł. i dostałem do ręki jedną karteczkę formatu A-4 (t.j.Zaświadczenie)do ręki i tyle :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo Gerwazy kupiłem znaczek i za godzinke kazała mi przyjść pani po odebranie tego świadecstwa a poza tym czytałem na forum że to iż sam sobie to dostarcze na rozmowe w niczym nie przeszkadza więc będzie luzik tylko nie wiem o co chodzi z tą zaklejoną kopertą jedyne co ma być zaklejone z papierów to wyniki badań i tyle:P:P3majcie się:)NaRq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wsadzila te zaswiadczenie do koperty z napisami krk i na zewnacz jak zakleila to postawila 2 duze pieczatki! nie wiem sprobuje zadzwonic zobacze co mi powiedza! a moze ma ktos link z ta prosba o wyslanie bo ja ta karteczke juz wyzucilem. (a ta pani podejrzewam ze miala zly dzien) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie masz sie o co martwic.Mialam ten sam problem do dzisiaj.Ten caly szum o zaswiadczenie o niekaralnosci jest wcale nie potrzebny.Ja na moja rozmowe z konsulem mialam zaswiadczenie wystawione w sadzie rejonowym w mojej miejscowosci(teraz jest rejonizacja i taka jest mozliwosc)Pojechalam na rozmowe z konsulem,zielona karte dostalam i jest ok. W razie jakis watpliwosci-pisz, jak bede umiala pomoge.Pozdrawiam ps.a zaswiadczenie bylo na jednej kartce bez koperty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...