Skocz do zawartości

priority date


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Dominik1990 said:

Cześć,

mam pytanie odnosnie priority date. Mianowicie jak ona jest liczona od dnia złozenia wniosku do DOL czy od złozenia wniosku I-140??

My DOL certyfikat był wysłany w maju 2022, USCIS w listopadzie 2023

Kategoria EB3

I-140. Priority date jest podana na I-797, ktory USCIS wyslal po otrzymaniu Twojej petycji.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Dominik1990 said:

ok bo ktos mi napisal, ze liczy sie zlozenia wniosku do DOL

 

Chyba jednak nie mam racji i EB-3 z PERM moze miec inne zasady. Jest sporo zrodel ktore twierdzi, ze liczy sie od daty zlozenia PERM. Nie moge jednak znalezc zadnego rzadowego zrodla na ten temat. Co masz na I-797?

Establishing the Priority Date
The priority date in an employment-based (EB) green card case requiring a PERM labor certification is the officially acknowledged date that the case is filed with the U.S. Department of Labor (DOL). If the EB case is filed in a category that does not require a labor certification, then the priority date assigned is the date that the immigrant petition (most commonly form I-140) is properly filed with United States Citizenship and Immigration Services (USCIS).

[1] https://www.murthy.com/2019/03/25/priority-dates-how-does-the-visa-bulletin-work/

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...