Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy są tu osoby którym udało się wyjechać na wizie H2B? Próbowałam szukać agencji, które być może skupiają pracodawców poszukujących pracowników sezonowych, jednak wszystkie te agencje skupiają się na krajach ameryki środkowej/południowej. 

W Polsce jest niby jedno biuro i reklamują się tym programem wizowym, ale to bardziej obiecanki cacanki. Obiecali rekrutacje do Kolorado, a koniec końców miałam w zeszłym roku zaledwie jedną rozmowę z resortem w Wisconsin.

Próbowałam wysyłać maile bezpośrednio do różnych resortów w turystycznych miejscach, jednak bez żadnej odpowiedzi poza automatycznym podziękowaniem za kontakt, a na stronach z ofertami pracy są z reguły oferty wyłącznie dla osób które są już w US i chcą przedłużyć wizę H2B.

Jak wspominałam, szukam pracy głównie w branży Hospitality, mam kilka lat doświadczenia, byłam już w Stanach na wizie J1 i chciałabym pojechać jeszcze na jakiś rok, a nie interesuje mnie program au pair. Bardzo chciałabym znaleźć pracę w turystyce.

Jeśli znacie jakieś agencje pracy które pomagają, lub macie inne wskazówki - będę bardzo wdzięczna!

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kontakt na dobrą pewną agencje do wyjazdów na H2b bo sam korzystałem kilka lat ale to inna branża, raczej ekstremalna praca, bo na Alasce :D Ten kierunek to tylko do zarobku jeśli potrzebna. Poza tym w Pl jakoś nie słyszałem za bardzo o innych agencjach.

Edytowane przez kamiś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamiś napisał:

Ja mam kontakt na dobrą pewną agencje do wyjazdów na H2b bo sam korzystałem kilka lat ale to inna branża, raczej ekstremalna praca, bo na Alasce :D Ten kierunek to tylko do zarobku jeśli potrzebna. Poza tym w Pl jakoś nie słyszałem za bardzo o innych agencjach.

Jako stary Amerykanin (juz ponad rok) zapewniam ze pewna jest tylko smierc i podatki!  :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano brak argumentów aby się nie zgodzić :D

Co do tej agencji od H2b to dobra bo nie biorą żadnych pieniędzy, wszystko opłaca pracodawca z którym wszystko dogadują, nawet bilety do i z USA. Znam także dziesiątki osób co korzystały i korzystaja dalej, nawet są wyjazdy na miesiąc aby dorobić do krajowej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...