Skocz do zawartości

Pare pytań przed rozmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

  Zbliża mi się rozmowa ws. wizy i mam kilka pytań. 

Czy podczas rozmowy mogę swobodnie korzystać z telefonu? Chodzi mi o to, ze nie żyjemy w komunie żeby drukować jakieś tam zdjęcia i stosy dokumentów. Chciałbym np. pokazać konsulowi swoja aplikacje z pracy gdzie widnieje umowa, grafik, urlop, zarobki itp. Nie chciałbym, aby zabroniono mi skorzystać z telefonu i nie mógłbym tego wszystkiego wykazać.

Tak samo tyczy się to jakichś dokumentów z banku, nie mogę po prostu zalogować się do aplikacji bankowej i pokazać moje wpływy, transakcje i tak dalej? Przypomina mi to trochę ten ich cały system z czekami bankowymi..totalnie zbędna biurokracja. Moja umowa o prace jest w dwóch językach i ma 20 stron..będzie to według mnie wyglądało komicznie, jak zjawie się tam z takim balastem. Chodzi mi o teraźniejsze czasy, chce wskazówek od ludzi którzy byli na rozmowie w 2023/2024 roku, to ze zabierali Wam telefony do pudełeczka w 2010 roku to wiem.

 

dzięki za wszystkie porady :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Beeferyo said:

totalnie zbędna biurokracja

Welcome to America. A tej biurokracji to dopiero poczatek. Jezeli juz jestes nie zadowolony, to chyba warto odpuscic sobie wyjazd do US, bo nawet nie mozesz sobie wyobrazic co na ciebie czeka :D

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, katlia napisał:

Welcome to America. A tej biurokracji to dopiero poczatek. Jezeli juz jestes nie zadowolony, to chyba warto odpuscic sobie wyjazd do US, bo nawet nie mozesz sobie wyobrazic co na ciebie czeka :D

Faktycznie, nie mogę sobie wyobrazić co mnie może tam czekać. W końcu byłem tam tylko 3 razy..

Edytowane przez Beeferyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Beeferyo said:

Faktycznie, nie mogę sobie wyobrazić co mnie może tam czekać. W końcu byłem tam tylko 3 razy..

Wiec biurokracja powinna byc znana. Odgrywa ogromna role w calym procesie imigracji. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...