Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Za rok w maju podchodzę do matury międzynarodowej IB i później chciałbym wyjechać na rok. Dużo widziałem w internecie filmików o wyjazdach na rok/semestr do high school. Niestety za późno się zorientowałem i na najbliższy rok się tego nie uda już zrobić. Bardzo chciałbym pojechać własnie na taką wymiane, ale zastanawiam się czy mój wiek nie będzie stanowił problemu - miesiąc temu skończyłem 18 lat. Czy wiecie może jak to wygląda? Znacie może jakieś programy, które akceptują tak uczestników?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NS_PL said:

czy mój wiek nie będzie stanowił problemu - miesiąc temu skończyłem 18 lat. Czy wiecie może jak to wygląda? Znacie może jakieś programy, które akceptują tak uczestników?

I wiek i fakt ze skonczyles szkole w Polsce beda problemem na te najbardziej znane programy. W ogole zeby zalapac sie na wize J1 na program w amerykanskim liceum nie mozesz miec wiecej niz 18.5 lat, wiec nawet gdyby jakas szkola zgodzilaby sie na ciebie, to problem bylby z odpowiednia wiza. 
https://www.internationalstudent.com/immigration/j1-student-visa/#:~:text=Under this program%2C high school,the first day of school.

 

Edited by katlia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...