Skocz do zawartości

Nierzetelny Przewoznik


Rekomendowane odpowiedzi

witam !!

wczoraj w dzienkimu tvp w wydaniu glownym , kilka minut poswiecono PLL LOT przedstawiajac ich jako nierzetelnego przewoznika , ktorego rejsy czesto sa odwolywane

ktora z lini latajacych przez polske jest najbardziej nie zawodna i mozna zawsze na nia liczyc ??

pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli będziesz w wyborze przwoźnika kierował się tym, co mówią w dziennikach to nie wiem, czy uda Ci się czymkolwiek polecieć...

British bankrutuje, AlItalia na skraju, Lot sie spóźnia, AirFrance gubi bagaże... Jest tego mnóstwo, ale moim zdaniem wiadomości jedynie zależą od tego komu podpadł akurat zarząd.

Moim zdaniem LOT strzela jedynie na krajówkach, w momencie gdy podstawiają autokary zamiast samolotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli będziesz w wyborze przwoźnika kierował się tym, co mówią w dziennikach to nie wiem, czy uda Ci się czymkolwiek polecieć...

British bankrutuje, AlItalia na skraju, Lot sie spóźnia, AirFrance gubi bagaże... Jest tego mnóstwo, ale moim zdaniem wiadomości jedynie zależą od tego komu podpadł akurat zarząd.

Moim zdaniem LOT strzela jedynie na krajówkach, w momencie gdy podstawiają autokary zamiast samolotów.

dokładnie. Zreszta tak samo jest z amerykanskimi liniami- United tez jest bankrutem,nie ma zbytnio dobrych opinii w prasie, a wszyscy nimi latają:(

ja z LOTem mam same dobre wspomnienia. Żadnych opóźnień, żadnych zagubionych bagaży.

za to z Okęciem mam same..koszmary:] :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczególności gdy opóźnienia nie zawsze wynikaja z tego, że jakiś samolot gdzieś..nie zdązy, bo musiała na jakiś inny czekac.

ja w Monachium w zeszlym roku czekalam 1,5h, poniewaz... w samolocie była jakaś usterka. No sorry,ale ja wole poczekac niz leciec samolotem z czymś..wadliwym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...