Krystian-Jab Posted April 2, 2025 Report Posted April 2, 2025 Witam. Czy ,żeby móc sponorować się na księgowego po studiach licencjacikch na uniwersytecie ekonomicznym finanse i rachunkowść ile potrzeba doświadczenia? Czy potrzebna jest jakaś nostryfiakcja dyplomu w USA czy robi się to w Polsce? Na stronie rządowej niby nie jest wymagane żadne doświadczenia z tego co wyczytałem tylko dyplom? Ale czy faktycznie sam dyplom już wystarczy ? Quote
mcpear Posted April 2, 2025 Report Posted April 2, 2025 EB-3 nie pozwala na samosponsorowanie. Musisz znaleźć pracodawcę na EB-3. Samodzielne sponsorowanie jest możliwe przy EB-1A EB-2(NIW) i EB-5 Quote
Krystian-Jab Posted April 5, 2025 Author Report Posted April 5, 2025 Wiem, że potrzeba pracodawcy. Mi tylko chodziło ile według formalnych urząedowych norm jest wymagane ? Quote
mcpear Posted April 5, 2025 Report Posted April 5, 2025 Formalnie potrzebujesz tylko dyplomu. Nostryfikacja nie jest potrzebna do ambasady. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.