Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam:-), w tamtym roku otrzymał wizę J-1 ale nie wyjechałam do Stanów. W tym roku też bede się ubiegac i mam taki mały problem. Otóż w tamtym roku w jednym z formularzy trzeba było napisać przebieg zatrudnienia. Wpisałam przwdziwe dane ale ponieważ nie pamiętałam dokładnie dat-odkąd dokąd-wpisałam fikcyjne i nigdzie sobie tego nie zapisałam,a więc nie pamiętam już co tam wpisałam, czy oni będą to porównywać czy raczej nie ma to znaczenia? martwię się, że mogę nie otrzymać przez to wizy:-(`1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam siostre w Stanach ona ma obywatelstwo i mieszka tam 35lat starałm sie podczas tego czasu widziałysmy sie 2 razy Juz 3 razy o wize i nie dostałam - jak zwykle dostałm swietna karteczke ze nie spełanma wymogow ale jakich nie mam pojecia co mam zrobic by dostac wize rok tem byłam w ambasadzie z corka 16lta ona dosatła wize aja 3 odmowe corka wrociła przed czasemi była tyle ile podała w formularzu Chcem starc sie ponowniew styczniu lub niedłuzszym okresie prosze o pomoc co mam zrobic i jak załtwic ta sprawe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej mam pytanie przy uzupełanainiu elektrycznego formularza wizowego i jest tam do wyboru o jka wize sie ubiegasz i jakiej wizy nie otrzymalam ale ktora wybrac turystyczna to b2 ale sa tam jescze b2 visor for pleasure i b2 bcc combination visa mez ??:> ktora tzreba wybrac starajac sie o turystyczna ??:, prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki IZA

Teraz pod koniec lutego bede sie starac o wize po raz4 i w koncu juz mam watpliwosci jednak to sa koszta i w ogole i jakie ja mam szanse jak mam przekonac tego konsula bo juz nie wiem i w ogole co z tym odwołaniem mam nastawic siostre zeby sie przygotowała do wysłąnia tego co mam ??/ co mam napisac formularzu ??:> pomozcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...