Skocz do zawartości

HOUSTON Kierunkowy z Polski na Cell Phone'a


baller

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie wiece jak zadzwonic mozna z Polskie do Hosuton na teleon komorkowy jaki dac kierunkowy???

Jak np. dzwonila bym z USA wlasnie do Houston to numer na telefon komorkowy do pewnej osoby zaczyna sie tak:

281330 ......

i spox

a z Polski jak zadzwonic ???

nie wcisne 281 itd... bo mnie nie polaczy z komorki na komorke chce zadzwonic tylko ten kierunek na Houston i to kierunkowy na telefon komorkowy ???? WIecie moze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......nie wcisne 281 itd... bo mnie nie polaczy z komorki na komorke chce zadzwonic tylko ten kierunek na Houston i to kierunkowy na telefon komorkowy ????

Coś kręcisz :wink:

Znaczy źle kręcisz.

W USA numer telefonu "komórkowego" wybierasz w identyczny sposób jak na telefon stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dzwonisz z Polski to wybierasz najpierw nr. kierunkowy kraju docelowego w tym przypadku USA +1 lub 001 a nastepnie nr.komorki. Jezeli dzwonisz z Polski do USA na telefon stacjonarny to najpierw nr.kierunkowy kraju (USA), nastepnie nr.kierunkowy miasta (Houston) i dopiero numer abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dzwonisz z Polski to wybierasz najpierw nr. kierunkowy kraju docelowego w tym przypadku USA  +1 lub 001  a nastepnie nr.komorki. Jezeli dzwonisz z Polski do USA na telefon stacjonarny to najpierw nr.kierunkowy kraju (USA), nastepnie nr.kierunkowy miasta (Houston) i dopiero numer abonenta.

A to ciekawe, bo ja dzwonię do męża na komórkę i wybieram 001, natępnie kierunkowy miasta a na końcu numer telefonu. I to DZIAŁA.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ja dzwonię do męża na komórkę i wybieram 001, natępnie kierunkowy miasta a na końcu numer telefonu. I to DZIAŁA.???

Bardzo mozliwe, ale bez wykrecenia numeru kierunkowego miasta, jezeli dzwonisz na komorke tez powinno polaczyc. Numer telefonu komorkowego nie jest przeciez przypisany do konkretnego miasta, tak jak to ma miejsce w przypadku tel. stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Numer telefonu komorkowego nie jest przeciez przypisany do konkretnego miasta"

W przypadku USA mysle, ze jednak jest przypisany. Nie ma znaczenia, czy dzwonisz na stacjonarny, czy na komorke - kierunkowy miasta musi byc.

Nawet jak dzwonilam z Chicago na komorke osoby bedacej w Phoenix, musialam wykrecic 602 (kier. Phx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ja dzwonię do męża na komórkę i wybieram 001, natępnie kierunkowy miasta a na końcu numer telefonu. I to DZIAŁA.???

Bardzo mozliwe, ale bez wykrecenia numeru kierunkowego miasta, jezeli dzwonisz na komorke tez powinno polaczyc. Numer telefonu komorkowego nie jest przeciez przypisany do konkretnego miasta, tak jak to ma miejsce w przypadku tel. stacjonarnego.

wlasnie w USA komorki sa przypisane do danego miasta, a nie tak jak wszedzie indziej na swiecie, ze sa "ponad wszystkim" ;-)

dlatego dzwoniac w usa na komorke w swojej strefie numeracyjnej, rozmawia sie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...