Jump to content

Czas między wizytami w USA


Recommended Posts

Dostałem i mam promesę na 10 lat, wizę dostałem półroczną, w USA byłem aż 4 miechy i grzecznie wróciłem do kraju. Znowu muszę a raczej chciałbym pojechać do USA na miesiąc. Od powrotu minęło cztery miesiące. Czy ktoś na FORUM mógłby mi odpowiedzieć czy istnieje jakiś określony czas między wizytami w USA?. Z góry dziękuję za informacje.

Link to comment
Share on other sites

basieńka bylas w USA kilka razy i to krotki okres czasu i dlatego nie bylo problemu z Krzychem tez teraz nie bedzie bo byl 4 miesiace ale jesli bedzie tam np 6 miesiecy a w Polsce 2-3 miesiace to za ktoryms razem zostanie zawrocony wiec z tym trzeba uwazac .powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci SLY6 za dobrą radę, ale właśnie o to mi chodziło, żebym dostał jasną odpowiedź, czy jest jakiś czasokres międzypobytowy. Czuję że nic takiego niema, że to po prostu jest widzimisię oficera emigracyjnego. Ponieważ, będę prawdopodobnie latał tam i z powrotem wiele razy w roku, pzryjdzie po prostu taki raz, że mnie któryś z nich po prostu zawróci do kraju. I jakoś będę musiał to przeżyć. Prawda?

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie i aktywność.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...