Skocz do zawartości

Niebawem Wizyta w Ambasadzie Proszę was o rady:)


raelber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Niebawem mam wizyte w Ambasadzie w Warszawie. Moja sytuacja wygląda następująco. Będe starał sie o wize turystyczną. Zostałem zaproszony przez Ciocię, która jest obywatelem USA i już mam zaproszenie. Ciocia ma własną agencję prawniczą zajmującą się sprawami emigracji. Jest prawnikiem i tłumaczem przysięgłym. 2 Lata temu byłem w USA przez 7 dni. Wruciłem zgonie z tym jak zadeklarowałem w ambasadzie i na granicy w USA. Wiec wrucilem na czas. Uczę sie na Studium Informatyczno-Ekonomicznym mam 20 lat i pierwszy semstr za sobą. Chciałbym pojechać tam tylko i wyłoncznie w celach turystycznych. Gdy byłem te 7 dni w New York za dużo nie dałem rady zwiedzić. 7 dni na tak duże miasto to mało. Więc teraz chciałbym zobaczyć, poznać wiele i odzwiedzić Ciocię którą widziałem bardzo dawno, bo przy mojej wizycie w New York ona akurat była na wyjeździe i niemiałem okazji się znią spotkać;) Teraz wszystko zależy od mojej wizyty w Ambasadzie USA i rozmowy z konsulem. W tej sytuacji chciałbym prosić doświadczonych forumowiczów o rade. Co waszymz daniem powinienem wziąść (ligitymacje, index, zaświadczenie ze szkoły)-to oczywiście już przyszykowane:) Może ostatnio ktoś był i wie jak jest w tym roku? Pozdrawiam i zcekam na odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Wzielem ze sobą usmiech i pozytywne na stawienie i dostałem wize:) Tylko teraz czekam, aż przywiezie ją kurier:) Jak przywiezie poinformuje na ile udało mi się ją dostac:) Konsul był miły i sympatyczny:) Pozdrawiam Serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...