Skocz do zawartości

Stare zdjecie w paszporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam paszport wydany w 1999. Zdjecie ktore tam jest jest stare i malo co jest "do mnie podobne".

Czy moge miec jakies problemy z paszportem?

Czy bede musial wymienic na nowy?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

jesli Ci to pomoze to moge tylko opowiedziec co mnie spotkalo w warszawie na lotnisku. Otoz jako kobieta, zmienialm calkowicie swoj wyglad. W paszporcie posiadalam zdjecie naprawde nie podobne do mnie. Na przejsciu graniczym pan dopytywal sie czy ja to ja. Byl nieprzyjemny ale ja stanowczo nie dalam sie zbic z tropu. Jesli chodzi o usa to nikt nie zwracal nigdy uwagi na zdjecie i tak biora odciski palcow i pewnie tylko na tej podstawie identyfikuja, zreszta fotke tez robi za kazdym razem urzednik imigracyjny.

To tyle z mojego doswiadczenia. Nie wiem czy czym Ci pomoglam. Moze znawcy sie wypowiedza

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem w podobnej sytuacji tzn. zdjęcie w paszporcie jest do mnie nie za bardzo podobne:) i jakoś do tej pory nie miałam z tym większych problemów, bo w USA i tak zawsze uważniej patrzyli mi na zdjęcie w wizie, które jest bardziej aktualne:) ale warto też mieć ze sobą inny dokument ze zdjęciem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Z ciekawosci napisalem maila do CCUSA i otrzymalem taka odpowiedz:

Witam,

W przypadku kiedy zdjecie jest juz nieaktualne konsul moze nie zgodzic sie

na wydanie wizy az do momentu dostarczenia nowego paszportu.

Jednak ze ja sie z taka sytuacja nie spotkalem jeszcze. Jest dopieor

koncowka lutego wiec moze Pan wyrobic nowy paszport. Ja jednak nie sadze iz

jest to konieczne.

pozdrawiam,

Teraz sie zastanawiam czy wyrabiac nowy paszport (dodatkowe koszty) czy tez nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...