Skocz do zawartości

Wyjazd na wakacje


jessie11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mialam pewne plany co do wyjazdu do stanow ale na razie to nie wypali jednak bardzo chcuialoabym tam pojechac chociaz na wakacje. Mam tam rodzine ale nie moge na razie skorzystac z ich pomocy-dluga historia....... W kazdym razie mam szanse miec zaproszenie "zalatwione" od obcej osoby. Zalezy mi na dostaniu wizy turystycznej tylko na okres 3 miesiecy bo chce jechac tylko na wakacje. Czy jesli bede miec zaproszenie od tej osoby to czy musze miec jakies inne zaswiadczenia od niej-np o zarobkach itd? Ile musialabym miec swoich pieniedzy zeby ewentualnie pokazac ze bede mogla sie sama utrzymac jesli nie dostane info o stanie kasy od tej osoby? Czy np 2 tys zl wystarczy na 3 miesiace lub ok 2 nawet? Nie wiem ile tam kosztuje zycie-mowie o NYC. Czy wypytuja w konsulacie o ta osobe od ktorej sie ma zaproszenie? Bo ja zatrzymam sie na poczatku u znajomych a potem chce wynajac mieszkanie i popracowac troszke oczywiscie nielegalnie...... Oczywiscie tego nie powiem ale pisze tak dla informacji. Prosze o pomoc w tych kwestiach i wszystkim co sie z tym laczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessie11 musisz udowodnic ze wrocisz i ze Cie stac na taka pozdroz,jesli bedziesz miec zaproszenie poswiadczone to ta kasa starczy ,jesli nie dostaniesz to te 2 tys zl jest malo :) ,najlepiej napisz ze lecisz na pare tygodni ...

Konsul moze zadac pytanie do kogo lecisz i kto jest dla Ciebie ta osoba .

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...