Skocz do zawartości

odprawa na ziemi amerykanskiej


michaelt1407

Rekomendowane odpowiedzi

witam,dzis dostalem wize oczywiscie nie wiem na jak dlugo,dowiem sie pewnie okolo srody.mam pytanie: jest to moja druga wiza ,nie wrocilem w terminie ale dzis poszczescilo mi sie ,jak to sie ma do odprawy celnej czy w Warszawie czy juz w stanach,?czy moga mnie jeszcze sprawdzic na lotnisku ze wrocilem po trzech latach a nie miesiacu co ewentualnie zrobic,jesli ktos ma raczej pewne informacje prosze o odpowiedz,wiem ze w tych sprawach nic nie jest totalnie pewne ale moze ktos cos wie,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Twoje obawy sa uzasadnione, z tego co sie czyta, mozna wnioskowac ze takie przesiedzenie moze nie wyjsc w konsulacie(tak jak w Twoim przypadku), ale czesto wychodzi to na odprawie. Choc udaje sie czesci ludziom, Ty nie dowiesz sie tego na pewno, poki nie sprawdzisz sam. Daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam,ze czytam to forum juz jakis czas i bardzo wiele wypowiedzi jest absolutnie sprzecznych z prawda,wiem ze to wszystko jest nic pewne ale ludzie tutaj pisza cos co im sie wydaje,czy ktos moze wie czy za kazdym razem osoba przybywajaca do usa jest wrzucana na komputer przez urzednika imigr.czy to tylko jest robione wyrywkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie: czy lepiej wykupic bilet warszawa i np.chicago --zeby zaliczyc ta niby wstepna kontrole w Warszawie(chyba jest cos wbijane do paszportu-co mogloby zminimalizowac te odprawe w usa) czy moze lepiej jakas przesiadke w europiei dopiero miasto w U.S.Jesli jest rzeczywiscie ta wstepna kontrola juz w warszawie(przy polaczeniach bezposrednich z usa)to chyba na ziemi ameryk.tego samego nie robia.co jest lepsze ,prosze o konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michaelt1407 kazdorazowo jestes sprawdzany przez urzednika na lotnisku ,co do wstepnej odprawy to wypelniasz druk I-94 i jesli sa jakies problemy z Twoja wiza i osoba to urzednik Cie o tym poinformuje(dostajesz pieczatke ze przeszlesz ta wstepna odprawe) i potem urzednik przesyla dane pasazerow na te lotnisko gdzie ma ladowac samolot i w USA przechodzisz ta juz prawdziwa odprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...