Skocz do zawartości

Rehoboth Beach


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle...

wszyscy ktorzy sa w Ocean City jezdza do Rehoboth na zakupy - powod - w Delawere nie ma taxu od sprzedazy - czyli wszystko jest kilka procent tansze:):D

ja jak sie trafi jeszcze sale - to juz w ogole :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bylam w Rehoboth dwa razy ( a w sumie to 3- bo za pierwszym razem bylam zaraz obok, w sasiedniej miejscowosci) i mam nadzieje ze i w te wakacje tam pojade. Jest to malutkie miasetczko turystyczne nad oceanem. Bardzo blisko do Philadelphi czy tez do Waschingtonu. Moim zdaniem z praca nie jest najgozej, jak juz napisala Bozka sa tam bardzo duze Outlety, w ktorych mozna pracowac kilkanascie hotelow czy tez jakies restauracje. Niestety z roku na rok jest coraz wiecej studentow z Rosji ( ale chyba jak wszedzie) ktorzy przyjezdzaja bardzo wczesnie. Co do mieszkan to jest ich coraz wiecej wiec nie powinno byc problemu. Jednak trzeba bardzo dokladnie szukac ofert gdzyz za podobna cene sa stare rozwalajace sie domki a takze nowiutkie wielkie apartamenty ze wszystkimi wygodami.

Co do imprez, u nas w domu byly codziennie :), jednak bedac na miescu mozna pojechac czy przejsc do Dewey Beach czy tez do Ocean City ale to juz troszke dalej.

Ja osobiscie Rehoboth bardzo lubie i moge szczerze polecic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Rewelacja. Jak dla mnie spoko miasteczko. Ocean, plaża ,piękna pogoda przez cały czas. Jesli chodzi o imprezy to sąsiednie Dewy Beach -młodzieżowe miasto, bo Rehoboth to troszkę dl aspokojniejszych jest.

Zapraszam na www.ciekawasprawa.blox.pl

zdjęcia z podróży- Rehoboth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to wszystko i tak w cieniu Ocean City.....

no coz, o gustach sie nie dyskutuje :) ale do ocean city mozna sie przejechac na impreze i to tyle - rosyjski jezyk na kazdym rogu, wszedzie pelno betonu, bleee - rehoboth + lewes + dewey to jest to: sklepy, knajpy, park w lewes, super plaze - bez porownania. poza tym w rejonie rehoboth jest nieco wieksze zroznicowanie typow prac mozliwych do podjecia, nie tylko knajpy, hotele i sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...