Skocz do zawartości

Rehoboth Beach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...

taki INTELEKTUALISTA JAK JA o tym doskonale wie dlatego prosi cie o glupsze pytanie...

czy ty mieszkasz w Rohoboth ??

ok ale zeby byc fair i odpowiedziec na twoje zapytanie... TAK JA JADE W TYM ROKU DO ROHOBOTH wczoraj bylem... a no i za tydzien znowu jade.... czy ktos jeszcze jedzie ??? moze sie zgadamy na autobus LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w tym roku wybiera się do Rehoboth Beach , Dewey Beach lub Lewes?  :roll:

ja wpadam tak na 3 tygodnie w ramach wakacji od polskiej rzeczywistosci - chyba we wrzesniu jak dobrze pojdzie

cos mnie sie obilo o uszy ze bedzie jakas wieksza impreza dla sporej grupy polskich ex-studentow w&t, intershipowcow i pozostalych legali i nielegali wiec moze sie zalapie, fajnie byloby spotkac znajome twarze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki INTELEKTUALISTA JAK JA o tym doskonale wie dlatego prosi cie o glupsze pytanie...  

czy ty mieszkasz w Rohoboth ??  

ok ale zeby byc fair i odpowiedziec na twoje zapytanie... TAK JA JADE W TYM ROKU DO ROHOBOTH wczoraj bylem... a no i za tydzien znowu jade.... czy ktos jeszcze jedzie ??? moze sie zgadamy na autobus LOL

Rypson Szkoda słów.....

ja wpadam tak na 3 tygodnie w ramach wakacji od polskiej rzeczywistosci - chyba we wrzesniu jak dobrze pojdzie

cos mnie sie obilo o uszy ze bedzie jakas wieksza impreza dla sporej grupy polskich ex-studentow w&t, intershipowcow i pozostalych legali i nielegali wiec moze sie zalapie, fajnie byloby spotkac znajome twarze ;-)

Nic o tym nie słyszałam ale fajnie się zapowiada.

Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem i się spotkamy :)

Co do tematu będziemy potrzebowali kilka osób do mieszkania (30/Maj – 30/Wrzesień) w Rehoboth. Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie słyszałam ale fajnie się zapowiada.

Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem i się spotkamy ;)

Co do tematu będziemy potrzebowali kilka osób do mieszkania (30/Maj – 30/Wrzesień) w Rehoboth. Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.

Witam,

czyli jak widzę, jeszcze są osoby, które jadą popracować do USA - jakoś obecny kurs $ do złotówki nie bardzo zachęca, ale zapewne w rachubę wchodzą czynniki pozamaterialne...

utrzymuję stały kontakt ze znajomymi w RB i okolicach - jedno co się zmieniło to spadły dość znacznie ceny nieruchomości, jak z resztą w całej USA więc można dostać dobrą cenę za wynajem - przynajmniej w okresie rocznym, a nie wakacyjnym - bo wiadomo, że high season do tanich nie należy.

tylko zrób dla mnie jedno - po przyjeździe kup sobie od razu auto i nawet nie wsiadaj na rower - za dużo osób z Polski i nie tylko tam miało wypadki (w tym śmiertelne).

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...