Skocz do zawartości

przesiadka w USA


Rekomendowane odpowiedzi

tomekolodziej,slusznie, nie interesuj sie odbieraniem bagazu w Waszyngtonie i odbierz od razu w Denver. Tylko nie zapomnij napisac, czy dolecial, czy zostal na lotnisku w Waszyngtonie i jaka jest procedura odzyskiwania go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co zarzucasz Tissayi wymadrzanie sie? Akurat bardziej bym Jej (i heh'owi) pod tym wzgledem zaufal, niz UA. Mi tez w Warszawie powiedziano (British Airways), ze bagaz poleci bezposrednio do Reno. Gdybym nie skupil uwagi na tym, co mowili w LA (zeby odebrac bagaz i nadac go ponownie na lot wewnatrz USA), to bym siedzial w Reno i plakal, ze nie mam niczego na zmiane. Zatem lepiej podziekuj tym, ktorzy Ci dobrze radza, bo przynajmniej unikniesz niespodzianki w Denver...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bedzie jak bedzie mozecie nie odpisywac na ten post.

Nie mam zamiaru sie tu wiecej pokazac a moglem pomuc wielu osoba ale coz jak mnie nie chcecie to trudno.

A juz wiem na 100% ze bagaz odbieram w Denver i tyle w temacie.

Troszke mi to forum pomoglo ale nie za duzo wiec nie bede mial zalu ze wiecej tu i napisze.

ricon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu tez lecielam do Denver z przesiadka w Chicago i bagaz odbieralam w Chicago i spowrotem nadawalam do Denver. Teraz mam taka ciut skomplikowana sytuacje, ze bede musiala wykupic bilet do Las Vegas ale wcale nie chce tam leciec. Mam zaproszenie do Las Vegas wiec bilet musze wykupic tam ale wolalabym wysiasc gdzies na wschodnim wybrzezu. I tez sie zastanawiam jak tym razem bedzie z bagazem. Bo jak nie bede odbierac w port of entry to nic z tego i bede musiala leciec do Las Vegas. Jest jakis sposob zeby wczesniej sie dowiedziec co z bagazem :?: Gdzie odbieram :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bedzie jak bedzie mozecie nie odpisywac na ten post.

Nie mam zamiaru sie tu wiecej pokazac a moglem pomuc wielu osoba ale coz jak mnie nie chcecie to trudno.

A juz wiem na 100% ze bagaz odbieram w Denver i tyle w temacie.

Troszke mi to forum pomoglo ale nie za duzo wiec nie bede mial zalu ze wiecej tu i napisze.

ricon

no to udanego szukania bagażu w Denver :D: :D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...