Skocz do zawartości

przesiadka w USA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lece do stanow(denver) i w waszynftonie mam przesiadke.

Rozumiem ze kontrole imigracyjna przechodze w Waszyngtonie a co z bagazem?

Odbieram go dopiero w Denver? Przynajmniej mam taka nadzieje.

Jeszcze jedno pytanko czy ktos zna lotnisko w Waszyngtonie i wie czy 1,5h wystarczy do zmiany terminalu z miedzynarodowego na wewnetrzny do stanow?

ricon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrole przechodzisz w Waszyngtonie, bagaz odbierasz w porcie docelowym czyli w Denver :D

Lotnisko Dulles w Waszyngtonie jest dośc...długie(jest jeden główny budynek, z którego są wyjścia do gate'ów) 1,5 godziny jak najbardziej wystarczy:) mi musiało starczyć 15 minut;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrole przechodzisz w Waszyngtonie, bagaz odbierasz w porcie docelowym czyli w Denver :D

Lotnisko Dulles w Waszyngtonie jest dośc...długie(jest jeden główny budynek, z którego są wyjścia do gate'ów) 1,5 godziny jak najbardziej wystarczy:) mi musiało starczyć 15 minut;)

pzdr

jasne ze bagaz odbiera sie w Denver - ale po uprzednim ponownym nadaniu go w Waszyngtonie. Przeciez kontrola celna jest razem z paszportowa - zatem w port of entry - a przeciez urzedasy nie beda same sobie wyszukiwac, sprawdzac i ponownie nadawac czyjegos bagazu.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie w blad.

to po co się pytałeś???? to raz, a dwa to co napisal heh

jasne ze bagaz odbiera sie w Denver - ale po uprzednim ponownym nadaniu go w Waszyngtonie. Przeciez kontrola celna jest razem z paszportowa - zatem w port of entry - a przeciez urzedasy nie beda same sobie wyszukiwac, sprawdzac i ponownie nadawac czyjegos bagazu.

jest prawdą. obywając kontrolę imigracyjną masz styczność ze swoim bagażem- "odbierasz" go i od razu "nadajesz". (nie jest to jednak związane z jakimkolwiek odbiorem bagazu- taka jest procedura kontrolna).

to ze jakas dzieczyna dzwonila do linii lotniczych nie znaczy,ze twoj bagaz nie przechodzi odprawy i kontroli w Waszyngtonie!!!!!!!!!! bo fakt jest faktem ze bagaz odbierasz w Denver- w porcie docelowym.

zreszta- sam sie połapiesz co i jak.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakas dziewczyna tylko moja dziewczyna, pytalem sie dlatego ze wczesniej nie wiedzilaem. I teraz wiem na 100% ze bagazu nie bede odbieral ani nadawal wiec tissaya jak nie wiesz to po co sie odzywasz?

Kurcze a bylo takie fajne forum a teraz tylko kazdy sie wymadza i nic nie wnosi do tematu.

ricon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wymądrzanie, bo nie zawsze jest tak że odbierasz bagaże w porcie docelowym. Parę lat temu miałam lecieć do Chicago z przesiadką w Waszyngtonie i bagaże musiałabym odebrać w Waszyngtonie. Dodatkowo kwitnąc w stolicy 4 godziny :D więc zrezygnowałam z tej opcji i poleciałam bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakas dziewczyna tylko moja dziewczyna, pytalem sie dlatego ze wczesniej nie wiedzilaem. I teraz wiem na 100% ze bagazu nie bede odbieral ani nadawal wiec tissaya jak nie wiesz to po co sie odzywasz?

Kurcze a bylo takie fajne forum a teraz tylko kazdy sie wymadza i nic nie wnosi do tematu.

ricon

nie, wcale sama nie przechodzilam odprawy w Waszyngtonie i wcale nie wiem jak to wyglada- w ogole. zero mam pojecia a wypowiadam sie na ten temat bo akurat nic o nim nie wiem.

ale..co tam-ja sie wymadrzam a Ty wiesz lepiej. niech Ci bedzie,ale wiecej na Twoje posty odpowiadac nie bede. I tobie radzilabym sie nie pytac skoro uwazasz ze Twoja dziewczyna wie lepiej.

pytaj jej a nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna wie lepiej bo pytala w Ua.

Nie odpowiadaj na moje posty bardzo sie ciesze z tego faktu bo nic nie wnosisz ciekawego. Forum jest publiczne a nie twoje prywatne wiec nie bedziesz mi mowic co moge a co nie.

Pani wszystkowiedzaca sie znalazla.

hej! czilalt!

w UA rozne rzeczy mowia - ostatnio jeden gosc powiedzial mi ze bilet kupilem w takiej promocji, ze o zadnej zmianie nie moze byc mowy, a po drugim telefonie (druga osoba z infolinii) wyszlo na to ze oczywiscie bilet moge przebukowac... wiec...

pewnie UA powiedzialo Twojej dziewczynie, ze nie jest wymagany ponowny 'check-in'. i to sie zgadza - bo 'przepakowanie' bagazu po kontroli celnej nie jest 'check-inem', tylko 'przepakowaniem' (nie waza ponownie bagazu, zwykle go nie metkuja, nie przeswietlaja - no, chyba ze 'na miasto' wychodzisz zeby terminal zmienic; jak na JFK).

obioru bagazu w waszyngtonie (po kontroli paszportowej, a przed kontrola celna) nie unikniesz obojetnie co UA, czy inna linia mowi - bo to nie linie lotnicze ustalaja zasady wjazdu do USA.

narka, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...