Skocz do zawartości

Nauka w Kanadzie


kitty341

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u chłopaka w Kanadzie na ferie zimowe, dostalam wize bez problemu( przypuszczam że dlatego, bo teraz w maju bede zdawac mature i byli pewni ze wrócę do Polski). Jednak mam zamiar pojechac do niego także na wakacje - i chce tam juz zostac na stale, ale bardzo boję się, że już tej wizy nie dostanę ( a slyszalam ze mozna skladac podanie o wize tylko raz na pol roku..) wiec razem z moim chlopakiem wymyslilismy, ze moge przeciez sprobowac dostac sie na studia w Montrealu(z tym ze znam tylko jez.ang) i wize dostane bez problemu. tylko nigdzie nie moge znalezc zadnych informacji dotyczacych nauki za granica, szczegolnie chcialabym dostac odp na pytanie czy moge starac sie o stypendium na te studia i jakie dodatkowe egzaminy musze zdac. ( ogolnie jak wygladaja takie studia dla obcokrajowcow, jak sie odbywa rekrutacja itp..) i powiedzcie mi czy jednak bylaby szansa dostania przeze mnie drugi raz tej wizy(chcialabym wyjechac po maturze a wrocic noo powiedzmy we wrzesniu - tyle ze bym juz tam zostala najchetniej hehe :D. wiem ze moze temat sie juz powtarzal ale mimo to prosze o odpowiedz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, nie wiem czy tak zrobie, z tego co przeczytalam na tych stronach to jest strasznie skomplikowane... zastanawiam sie czy bym dostala ta wize normalnie po prostu na wakacje bo bym chciala wyjechac w maju i wrocic we wrzesniu.. czy to jest prawdopodobne ze mi dadza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...