Skocz do zawartości

Emakopol vs ColumbusClub


Rekomendowane odpowiedzi

Tak,w zeszlym roku wylatywalam 9.czerwca (sesja zaczynala sie od 1.czerwca i zdawalam przedterminy). Moze nawet tak wczesnie bym nie leciala,ale byl wymog od Columbusa na tej opcji,ze trzeba wyleciec do 10.czerwca. Z tego co wiem w tym roku przedluzyli ten "wymog" o 5 czy nawet 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, tez jade w tym roku do Primm, pierwszy raz w ogole do USA i mam wielkiego stresa ale jednoczesnie nie moge sie doczekac, jade z Columbusa i to forum pomoglo mi znalezc odpowiedzi na wiekszosc nurtujacych mnie pytan wielkie dzieki! mam tylko pyt do osob ktore byly - na jaka prace sa realne szanse gdy lece 13 czerwca :? praca dla dziewczyn i dla chlopakow ewent ale pod koniec czerwca, tylko posze w miare mozliwosci po polsku bo ja jeszcze tych wszystkich nazw zawodow nie qmam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jedno co moge powiedziec o Colombusie to fakt ,że są solidną firmą. Jasne że są drodzy, ale za to nie ściemniają. Ja jadę trzeci raz w tym roku z tej firmy i nie dali mi rabatu - wogóle nie dbają o stałych klientów :evil: Ale możecie być spokojni, oczywiście na miejscu jesteście zdani sami na siebie nikt wam nie załatwi mieszkania czy drugiej pracy. Chociarz zdarzają sie wyjatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emakopol NIE!!!!Niech ktos nie popelni tego bledu. Sa beznadziejni!!!Po pierwsze oferty pracy maja na pierwszy rzut oka fajne, ale malo kto je dostaje, wiec to tylko proforma, po drugie- sa drodzy, jak nie najdrozsi na rynku, po trzecie- sa niemili, tzn. obsluga klienta do bani, po czwarte

nie dotrzymuja terminow, wszystko zalatwiane na wariackich papierach, po piate- o niczym nie informuja, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

6 500 zl? kiedy zdazyles (- as) to wydac? przeciez poki co trzeba bylo wplacic 800 $ - ok.2500 zl oraz 799 zl, 35 $ - ok 100 zl no i ewentualnie zaliczka na bilet lotniczy - jesli ktos kupuje u nich - 1000 z - co razem daje 4 400 a do 6 500 brakuje jeszcze ok 2 000. No wiec nie wydales jeszcze 6 500 - no chyba ze kupujesz sam bilet i ... juz go kupiles :( Ja razem z biletem, ktory kupuje we wlasnym zakresie wydalam ok 6 000 zl (bo do tego trzeba dodac oplate rezygnacyjna 150 $).

Aha - musisz sie podpytac w biurze bo z tego co wiem to wlasnie teraz przychodza DSy i moj juz jest - teraz czekam tylko na umowienie mnie do ambasady. No i niedawno dostalam info, ze 7 maja jest obowiazkowe Orientation - takze Ty chyba tez masz.

A do jakiego kasyna jedziesz i na jakie stanowisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y0, madziarka przeciez oprocz kosztow programu jeszcze szereg innych oplat ktore musisz poniesc, mowie o koszcie calkowitym jesli nie wierzysz moge ci podeslac moje wydatki, wszystko elegancko zapisuje zeby kumpla wyprowadzić z bledu, ktory myslal ze zejdzie ponizej 5000 ..., a kombinuje przy tym naprawde zeby jaknajmniej zaplacic, bilet kupilem za 1980 , co do ds'ow to zaczynam sie martwic bo wyjazd jush niedlugo a z biura ani slychu ani widu ;/ , zkad wiecie o tym orientation ? ahhh no i jade to FOXa na dealera a Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie wiesz o orientation meeting? Ja dostalam maila w piatek, a to dziwne bo niby jest napisane ze jest on obowiazkowy i cyt:

"Osoby które nie będą uczestniczyły w tym spotkaniu nie będą mogły wyjechać na program i tym samym zostaną z niego wykluczone.

Uczestnicy wyjeżdżający Foxwoods i Charles Town R&S podczas spotkania będą uzupełniali licencje niezbędne do pracy na miejscu." Wiec dla ciebie jest chyba szczegolnie wazne :(

Heh, ty sie martwisz o ds-y, ja jeszcze nie mam pracodawcy zalatwionego, wiec mimo wszystko chyba jestes w troche lepszej sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...